24h dla Pana

Drodzy Przyjaciele Centrum Resurrectionis, w najbliższy piątek po raz kolejny przeżywać będziemy inicjatywę zapoczątkowaną przez papieża Franciszka w Roku Miłosierdzia 24 GODZINY DLA PANA. Jest to czas, w którym szczególnie chcemy w tym okresie Wielkiego Postu celebrować tajemnicę Bożego Miłosierdzia kontemplując Oblicze Miłosiernego Ojca ukazane w przypowieści o synu marnotrawnym.

W naszej kaplicy 24 godzinną adorację rozpoczniemy w piątek 25 marca po drodze krzyżowej o 19.30 a zakończymy nieszporami w sobotę o 18.00. Zapraszamy chętnych, którzy chcieliby włączyć się w tą inicjatywę w tym roku szczególnie z wołaniem o pokój na Ukrainie. Poniżej link, w którym jest grafik. https://tinyurl.com/2p825d43 Zachęcamy do wpisania się i adoracji Najświętszego Sakramentu. Furta będzie otwarta całą noc.

Z Dzienniczka św. Faustyny:

„Pan wlał w duszę moją tak wielką głębię pokoju, że nic już mi go nie zaćmi. Pomimo wszystkiego, co się wokół mnie dzieje, nie odbiera mi to ani na chwilę spokoju; chociażby świat się cały walił, i to nie jest w stanie zmącić głębi ciszy mojej, w której spoczywa Bóg. Wszystkie wydarzenia i najrozmaitsze rzeczy, które się dzieją, pod Jego stopą są.”

Komentowanie jest wyłączone.