Droga Do Głębi Relacji dla młodych 20-22 X

Świadectwa z kursu „Droga do Głębi Relacji” 20-22.X. 2017

 • Moim najważniejszym doświadczeniem na tym kursie było podjęcie decyzji o pogłębieniu relacji z Bogiem, z innymi, z samą sobą a także dostrzeganie dobra w innych.
 • Wiem, że jestem piękna i nawet moje blizny na brzuchu teraz już odbieram jako ślad walki z chorobą bo dzięki temu jestem silniejsza.
 • Myślę, że najważniejszym doświadczeniem, które wyniosę z tego kursu jest to, że pomimo zdania innych ludzi i tego jak postrzegałam siebie właśnie po przez pryzmat opinii innych to JEZUS postrzega mnie jako cud ! Jestem Jego dziełem a to jest wspaniałe. Relacje są trudne jeżeli nie ma się w życiu uporządkowanych pewnych spraw. Będę się starać widzieć go w innych ludziach, tak jak w sobie poprzez świadectwo mojego życia.
  • Eryka, 16 lat
 • Przyjechałam na ten kurs z zamiarem zrzucenia dużego ciężaru z ramion. Chciałam doznać oczyszczenia – Cel zdobyty !
  Poczułam się jakby spłynęła na mnie Boża światłość. W sercu zagościł pokój. Już nie martwię się o przyszłość – niech się dzieje wola Boża, nie moja.
 • Doświadczyłem akceptacji samego siebie. Bardzo mi brakowało tego spojrzenia na siebie z dobrej strony, napisania do siebie listu i powiedzenia że JESTEM SUPER. Czuję teraz, że Jezus uzdalnia mnie do relacji z Ojcem, którą bardzo pragnąłem pogłębić. Zaakceptowałem samego siebie – to kim jestem oraz to, że nie jestem idealny a moja walka o to co siedzi w moim sercu będzie trwała bardzo długo. Ufam także, że jestem gotowy do coraz lepszej relacji z ludźmi.
  • Paweł, 19 lat

 

 • Myślę, że najważniejszym doświadczeniem było pogłębienie relacji z Panem Bogiem choć każda z relacji (Ja-Bóg, Ja-Ja, Ja-Inni) mocno, mocno się zmieni. Lecz to co szczególnie wpłynie na moje życie to nowa relacja z Bogiem. Uważam także, że właśnie dzięki tej relacji, wszystkie inne relacje będą piękniejsze, trwalsze, bardziej prawdziwe. Od wieczora, który był poświęcony relacji z samym sobą ciągle mam myśl: „Jeśli nie pokocham siebie, nie będę w stanie pokochać innych”.

 

 • Moim najważniejszym doświadczeniem było spotkanie z Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie. To był trudny krok na tej drodze, ale bardzo uzdrawiający. Ogólnie kurs był taką Bożą terapią i myślę, że to bardzo ważne i potrzebne.

 

droga-do-glebi-relacji

Komentowanie jest wyłączone.