Otrzymałam naprawdę Nowe Życie, jakbym narodziła się na nowo! – Nowe Życie dla młodych

Pokój i łaska – Nowe Życie dla młodych

Kurs „Nowe Życie” w Krakowie zgromadził 50 uczestników z różnych stron Polski. Z radością przedstawiamy świadectwa spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym:

Od Boga otrzymałam pokój serca, uzdrowienie z niechęci do siebie i z braku wiary w swoje możliwości. Poznałam prawdziwego Jezusa, którego czuję cały czas obok siebie, nie boję się przyszłości i chcę iść za tym, do czego On mnie powoła i niczym się nie martwić.

(Marysia, 18 lat)

Na tym kursie otrzymałam nowe życie 🙂 Bóg dał mi wiele nowych perspektyw, uleczył dawne zranienia, sprawił, że poczułam się potrzebna i wartościowa. Doceniłam, czym jest i jak ważna jest Wspólnota! Bóg jest WSZECHMOGĄCY! Potrafi działać cuda, jeśli Mu na to pozwolimy.

(Izabela, 19 lat)

Od Boga otrzymałem po prostu nowe życie. Życie w wolności, miłości i łasce.

(Maciek, 22 lata)

Pokój ducha i przeświadczenie, że jestem przez Boga kochany, że jestem Jego ukochanym dzieckiem. Wierzę, że zostałem napełniony Jego Duchem.

(Paweł, 22 lata)

Otrzymałam naprawdę Nowe Życie, jakbym narodziła się na nowo. Utwierdzenie w dobrym, ogrom Bożej Miłości, tej miłości bezwarunkowej, danej mi za darmo. Wspaniałą obecność Ducha Świętego, Jego ciepła i łagodności, w jakiej do mnie przyszedł. Ale również wzrost w wierze, pogłębienie nauki Chrystusowej i to, że naprawdę jestem dzieckiem Bożym.

(Justyna, 32 lata)

Od Boga na tym kursie otrzymałam niesamowity pokój w sercu. Poczułam osobiście Jego obecność i poczucie, że wszystkie moje problemy, nawet najtrudniejsze, są do rozwiązania. Czułam, że Bóg całkowicie mnie rozumie, wspiera mnie w każdym momencie i dzięki temu nigdy nie jestem sama.

(Anna, 17 lat)

Otrzymałam nowe życie, doświadczyłam, że Bóg mnie kocha taką, jaka jestem, mimo moich wad. Pozwolił mi poczuć, że jestem wyjątkowa, że nie ma drugiej takiej samej osoby. Wylał na mnie Swoją Miłość.

(Martyna, 18 lat)

 

Otrzymałam łaskę poznania, co tak naprawdę nie pozwalało mi w pełni odkryć Miłość Bożą, a także pokój w sercu, w duszy i poczucie bezpieczeństwa, że nie jestem sama, że Jezus jest ze mną w każdej chwili. Nie muszę już sama zmagać się z trudnościami, bo zawsze mogę się zwrócić do niego o pomoc, a On mnie zawsze wysłucha. Mam też ufność w Boży plan dla mnie.

(Kamila, 34 lata)

 

Otrzymałam spokój. Pewność, że Jezus jest ze mną. Oddałam Mu swoje życie i wiem, że mogę na Niego liczyć.

(Weronika, 24 lata)

 

Otrzymałam dar Jego obecności, świadomości, że Jemu zależy na mnie. Dzięki Niemu zrozumiałam, że wszystko co mam, co otrzymałam, jest za darmo. Mam nowe chęci i siły do pracy nad sobą i swoim życiem. Wiem, że dla Niego wszystko jest możliwe.

(Monika, 25 lat)

 

Nasz Bóg jest Bogiem cudów!

 

NZ-mlodzi-22V2016-Krk

Komentowanie jest wyłączone.